СТВАРЫ СВОЙ ГАДЗІННІК, КАБ НЕ ЗАБЛУДЗІЦЦА Ў ЛАБІРЫНТАХ ЧАСУ!*

17 мая 2014 года запрашаем усіх жадаючых прыняць удзел у міжнароднай акцыі «Ноч музеяў-2014. Лабірынты часу». Праграма будзе доўжыцца з 21.00 да 2.00, а музей будзе адкрыты да 5.00!

Кошт білета для ўсіх катэгорый грамадзян складае 50 000 бел. руб. Білеты можна набыць у касе музея з 3 мая 2014 года. Нагадваем, мы працуем з 11:00 да 19:00 (каса з 11:00 да 18:30, выхадны – аўторак).

*Права бясплатна наведаць акцыю «Ноч музеяў-2014. Лабірынты часу» атрымаюць тыя, хто створыць свой гадзіннік і зробіць яго часткай свайго касцюма.

Акцыя ажыццяўляецца пры падтрымцы Генеральнага партнёра velcom і Афіцыйнага партнёра Замежнага ўнітарнага прадпрыемства “Брытыш-Амерыкан Табакка Трэйдынг Компані”.

Афіцыйныя інфармацыйныя партнёры акцыі: ЗАТ “Другі нацыянальны тэлеканал” (Агульнанацыянальнае тэлебачанне, АНТ) і “Радыё АНТ”, Інтэрнэт-партал TUT.BY і Нацыянальнае Прадстаўніцтва МТРК “МИР” у Рэспубліцы Беларусь.